Aktuality a zprávy:Toto není žádná propagandistická akce, nýbrž shromažďování názorů a informací!!

Aktuality a zprávy

1 | 2 | 3 | 4 |   další > | na konec >>
17.03.2011 DSSS: Obnovme trest smrti pro vraha Aničky

17. března 2011 Znovuzavedení trestu smrti pro vrahy dětí požaduje Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS). Otřesný případ zavražděné nezletilé dívky, jejíž ostatky včera policie našla v pražské Tróji, by měl být dostatečným důvodem návratu k hrdelnímu trestu za obzvlášť brutální zločiny na dětech.

Současný oprávněný strach rodičů o svoje děti je výsledkem polistopadové “lidsko-právní” politiky, která jde na ruku deviantům, kriminálním živlům a narkomanům, a většinové slušné občany a jejich bezbranné potomky vystavuje nebezpečí a riziku.

Trest smrti pro bestiální vrahy by měl být dostatečným varováním všem recidivistům, že tato společnost se jim dokáže postavit a umí bránit to nejcennější, co může mít - vlastní děti.

11.03.2011 NSS: Brněnská radnice nebude zakazovat 1. MÁJ

11. března 2011 Dělnická mládež (DM) dnes vyhrála spor s brněnskou radnicí kvůli 1. Máji 2011 u Nejvyššího správního soudu (NSS). Shromáždění "Proti invazi cizích pracovníků" se tak v Brně definitivně uskuteční!

07.03.2011 FOTOREPORT z přelomové akce DSSS a NPD proti imigrantům

7. března 2011 Dne 5. března proběhla společná akce na téma „Zastavení invaze cizích pracovníků“ ve spolupráci české DSSS a německé NPD. Na mítinku se podílely nacionální síly ze Saska, Bavorska a Čech. Společně ruku v ruce chtějí čelit problému, který zasáhne nejen Německo, ale také Čechy a Moravu.

Tím problémem je nekontrolovatelný příchod zahraničních pracovních sil, které pracují za zlomek mzdy, za kterou dělá občan naší nebo německé republiky. Na vině však nejsou pouze zahraniční dělníci, ale především kapitalisté, kteří je zneužívají pro své zisky.

11.02.2011 Parlamentní listy : Vandas se těší do Bydžova

Parlamentní listy : Vandas se těší do Bydžova
11.2.2011 5:24 - Muselo to takhle skončit, situace je na hraně, říkají obyvatelé Nového Bydžova k březnovému pochodu pravicových radikálů z DSSS. Jejich příjezdu se příliš neobávají, zvláště ti starší. Průběh akce ale neodhadnou, bossové zdejší romské komunity prý nejdou pro ránu daleko a jsou schopni zavolat si pomoc z okolních vesnic. Dělnická strana si pak pochvaluje snadnost, s jakou konkrétně zde akci nahlásila.

Radnice v Novém Bydžově podle místostarosty Bohumila Orla (nez.) prý neměla šanci podle současné legislativy pochodu zabránit. "Vše proběhlo v řádném termínu, jako blesk z čistého nebe. Museli bychom rezervovat náměstí po celý rok, a stejně by pak našli jiné místo," řekl serveru ParlamentníListy.cz Orel. Důvod zabránit radikálům v pochodu prostě není a osobní apel starosty Pavla Loudy (ODS), který žádal šéfa DSSS Tomáše Vandase o zrušení pochodu, zůstal nevyslyšen.

1 | 2 | 3 | 4 |   další > | na konec >>